В Ужгороді відкрито представництво Центрально-європейського університету

 

Виш знаходиться в м.Скаліца, Словаччина

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив ректор Федір Ващук

Станом на сьогодні університет має представництва в таких містах: Турин (Франція), Оксфорд (Англія), Кошице (Словаччина), Вільнюс (Литва) , Прага (Чехія) та ін. Всього 12 відділень. З університетом співпрацюватиме 42 провідні виші України.

цеу

Буде здійснюватись підготовка фахівців з 15-ти спеціальностей за всіма освітніми рівнями ( бакалавр, магістр, доктор наук), з видачею державного диплому про освіту, здобуту у Словаччині ( Европейського союзу). Вчена рада дозволила мови навчання: словацьку, українську, англійську, російську. Встановила пільгову оплату для громадян України та продовжила термін подачі документів до 15-го жовтня!” – пише Федір Ващук.

На сторінці ректора можна також ознайомитись із повним переліком спеціальностей, що пропонує ЦЕУ. Варто зазначити, що інформація зацікавила ужгородців. Вони активно коментують пости та питають про деталі.

Є гранти для безкоштовного навчання та стипендії

Студент може обрати комбіновану форму навчання – поєднання денної ,заочної , дистанційної та екстернату.Для тих хто має вищу, або незакінчену вищу освіту проводиться зарахування на перший курс, а потім після аналізу додатку до диплому – перевід на старші курси. Якщо є бакалаврат, то можна вступати в будь-яку магістратуру університету незалежно від спеціальності.

Для тих, хто вибере навчання українською мовою – професорсько-викладацький склад переважно з університетів України, в т.ч. з Ужгорода” – зазначив ректор.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *