В Ужгороді відкрили спортивний майданчик присвячений дідусю (ФОТО)

У суботу, 11 жовтня, відбулося урочисте свято з нагоди відкриття нового спортивного майданчику в мікрорайоні Радванка.

Сюди зібралося чимало жителів мікрорайону з дітьми. На них чекала насичена програма свята, безліч цікавих конкурсів та подарунків.

Відкрив святкування президент Ужгородської Федерації Єдиноборств, людина, що ініціювала і організувала будівництво цього майданчику — Євген Молнар: “Дуже приємно, що сьогодні нас зібралося чимало, особливо діток. Це свято приурочене в честь відкриття спортивного майданчика, який є єдиним в цьому мікрорайоні. І цим досягненням ми маємо гордитися у теперішній час і ситуації, в якій перебуває наша держава”.

Він присвятив його свому дідусю – Степану Молнару, котрий був відомою в місті людиною, заслуженим педагогом і в свій час на цьому ж місці власноруч збудував ігровий майданчик, який, на жаль, був знищений самими містянами. В його честь виготовили і подарували пам’ятну дошку із написом.

Потім відбулося урочисте підняття стягу, під час якого звучав гімн України. Євген Молнар надав честь підняти прапор заступнику начальника Управління громадської безпеки УМВС України в Закарпатській області, підполковнику міліції Ус Роману. Він неодноразово був у зоні АТО, брав участь у бойових діях. Євген Молнар сказав: “Я прийняв таке рішення, бо він гідний, аби йому доручили таку справу. Тільки такі люди повиннні підіймати державний прапор, бо вони захищають територію України”.

Спершу всі охочі взяли участь у розминці, яка проходила в ігровій формі. Загалом у конкурсах взяли участь більше ніж півсотні діток, вони весело і з користю проводили час, змагаючись у попаданні в баскетбольне кільце, дівчата скакали на скакалках, команди перетягували канат, інші якнашвидше скакали до фінішу у мішках, а також брали участь у конкурсі на найкращий малюнок “Моє рідне місто Ужгород”.

Було багато не тільки дітей, а й батьків, котрі з не меншим нетерпінням чекали відкриття цього майданчику. Один із них ділиться: “Зараз мої діти нарешті не будуть ходити бозна-куди, вештаючись по чагарниках чи підворіттях. Адже мають майданчик, де можуть спокійно гратися і розвиватися. Місця, де б могли гуляти і відпочивати чи діти, чи дорослі тут поблизу взагалі немає, тому ми дуже вдячні Євгену Молнару за те, що побудував для нас такий майданчик”.

Нагадаємо, будівництво тривало понад три місяці і за цей час вдалося спорудити турніки, бруси, канат, гойдалки, пісочницю, руколаз, дитячу гірку, мінітрибуни, баскетбольне та волейбольне поля.

На святі проводили свої показові виступи спортсмени ужгородської команди Street Workout, а також спортсмени Ужгородської Федерації Єдиноборств провели показові виступи з бойового самбо. За всім цим із неприхованим захватом спостерігали не тільки молодше покоління ужгородців, а й батьки.

В кінці кожного конкурсу відбувалося нагородження переможців та учасників. Діти отримали багато різноманітних подарунків: футбольні, волейбольні, баскетбольні та інші м’ячі, скакалки, дитячі іграшки, атрибути для малювання та навчання, а також пригощались цукерками, солодкими напоями і величезним святковим тортом від УФЄ.

Євген Молнар за прикладені чималі зусилля був нагороджений грамотою за вагомий внесок в розвиток молоді та спорту. “Ми започаткували цей проект із розвитку спорту в нашому місті і перший майданчик був побудований на Православній Набережній для тренувань зі Street Workout. Це вже другий майданчик, але на цьому ми не зупинимось і будемо надалі продовжувати цей проект, розвивати і допомагати нашому місту. Слава Україні!”

рад9 рад рад2 рад3 рад4 рад5 рад6 рад7 рад8

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *