В Ужгороді відкрилася знакова виставка народних майстринь “Барви чотирьох” (фото)

В Ужгороді відкрилася знакова виставка народних майстринь “Барви чотирьох” (фото)

“БАРВИ ЧОТИРЬОХ” – так називається виставка майстринь- ювілярок, членкинь Національної спілки майстрів народного мистецтва України Людмили Губаль, Марії Купарь, Ганни Когутки, і Наталії Стегури. Виставка відкрилася святково, пісенно 15 листопада в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

Тільки два тижні поціновувачі прекрасного зможуть отримати незабутні емоції, естетичне задоволення від спілкування з диво-витворами майстринь народної творчості, відомими як на батьківщині, яку прославляють своєю творчістю, так і далеко за її межами. Їх твори чарівними птахами розлетілися по світах і прикрашають музеї багатьох країн, засвідчуючи унікальність культурних надбань українського народу.
Свій досвід, своє неповторне бачення краси рідної землі, народних звичаїв, традицій, талановиті Жінки- Берегині передають нашим дітям, продовжуючи той неповторний , тяглий зв’язок між поколіннями, за що їм доземний уклін.

Виставка вабить неповторністю, закоріненістю у минуле і розкриленістю в майбутнє. Не пропустіть можливість відвідати її разом з родиною, з дітьми, друзями, колегами.

Доторкніться до Любові!
І, як звично, невеличкий фоторепортаж з події.

Ольга Тимофієва

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *