В Ужгороді відкрилася літня математична школа

270 школярів із цілої області, в тому числі внутрішньо переміщені діти пройдуть навчання в літній школі на базі Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.
З учнями займатимуться кращі вчителі математики, серед яких – троє харків’ян, які переїхали до нашого краю через російську агресію. Це заслужений вчитель України, кавалер ордена Княгині Ольги ІІ та ІІІ ст. Анастасія Лисакевич, заслужений учитель України, повний кавалер ордена «За заслуги» Сергій Ліфиць та кандидат фізико-математичних наук, заслужений вчитель України Олексій Щербина.

Літня школа триватиме 5 днів, протягом яких на дітей чекає насичена освітня і розважальна програма. Це чудова нагода школярам поспілкуватися наживо, адже тривалий час спочатку через пандемію коронавірусу, а затим війну, вони змушені були навчатися онлайн.

Організували захід Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА та Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *