В Ужгороді відкрилася фотовиставка “Світлолінії”

В Ужгороді відкрилася фотовиставка “Світлолінії”

15 липня, у переддень відзначення 32-ї річниці Декларації про державний суверенітет України, Спілка фотохудожників Закарпаття презентувала у Карпатському виставковому центрі Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) фотовиставку «Світлолінії».

В експозиції представлені творчі доробки п’ятьох світлинописців-фотографів, серед яких Василь Боднар, Олександр Рокосовик, Володимир Татарський, Михайло Пецкович та Володимир Ньорба.

Учасники вернісажу, відзначивши, що «Світлолінії» – це лінії життя людини, яке є найвищою соціальною цінністю і гарантується Конституцією України, охарактеризували свої роботи в експозиції.

Михайло Пецкович: «На виставці представлені мої роботи із альбому з промовистою назвою «Похід, перерваний війною». Отже, глядачі зможуть повернутися до мирного стану, мріяти і планувати про своє майбуття».

Василь Боднар: «Я б пропонував відвідувачам звернути увагу на назви робіт експозиції «Розірвані пута», «До Світла», «Віднайдений стан» та інші. Можливо, процес споглядання, як окремо взятої роботи, так і всієї експозиції, спонукатиме глядачів надавати світлинам свої назви».

Виставка триватиме до 15 серпня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *