В Ужгороді відкриють персональну виставку Галини Лісової

В Ужгороді відкриють персональну виставку Галини Лісової

6 грудня о 15:00 у стінах Закарпатського музею народної архітектури та побуту відбудеться відкриття персональної виставки Галини Лісової «Не дамо душі зачерствіти».

Галина Лісова народилася 2 грудня 1946 р. в м. Берегово, кілька років потому сім’я переїхала в м. Ужгород.

З дитячих років проявляла інтерес до образотворчого мистецтва. Певний час займалась у студії при Палаці піонерів під керівництвом Золтана Баконія. Далі навчалась у художньому училищі поряд з Кафедральним Собором. На перших порах становлення її переймала майстерність від Гаррі Чувалова, Василя Свиди, Федора Манайло та інших. Опісля захисту диплома і присвоєння їй звання майстер-художник, отримала направлення в ужгородський Художпром, де працювала художником-оформлювачем. У вільний час займалася керамікою, живописом, ткацтвом. Основам керемічного мистецтва навчилась від Людмили Аверкієвої.

Галина Лісова ділиться: «Після виходу на пенсію та важкої хвороби чоловіка тільки пензлі врятували від страшної депресії. Чомусь захотілось малювати Мадонн….».

У творчому доробку художниці дивовижні мадонни стилю Рафаеля, Тьєполо та Дюрера, яскраві квіти та власноруч плетені килими в техніці «шуба». Також пише вірші.

Виставка діятиме до 21 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *