В Ужгороді відбулось відкриття виставки експонатів Революції

16 квітня 2015 року у Закарпатському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Між гарматами музи мовчать». Сприяючи відкриттю виставки, Закарпатська обласна організація ВО «Свобода» передала у музей особисті речі свободівців, учасників Революції Гідности та українського-московської війни.

Сьогодні, 16 квітня 2015 року у відділі «Августин Волошин та новітня історія» Закарпатського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки понад 300 нових експонатів Революції Гідности та бойових дій на сході України. Вагомий внесок в організацію цієї виставки зробили закарпатські націоналісти, віддавши в музей речі з ужгородського, київського Майданів та воєнних дій на сході України.

«Хочу висловити подяку всім тим, хто долучився до нашої праці та допоміг в пошуках експонатів. Ці речі є свідками новітньої української історії, яку вчитимуть наші нащадки, тому все те, що ми тут зібрали є дуже важливим елементом для творення нашого майбутнього. Найбільше хотілось б подякувати Закарпатській обласній організації ВО «Свобода», членство якої найактивніше долучились до створення цієї виставки» – підкреслив завідувач відділу «Августин Волошин та новітня історія» Іван Орос.

Нагадаємо, що це вже не перша виставка, присвячена Революції Гідности, організована за сприянням Закарпатської обласної організації ВО «Свобода». Перша така виставка відбулася 22 січня 2015 року в День Соборности України.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *