В Ужгороді відбулася зустріч солдатських матерів (ФОТО)

Вчора, 7 грудня, відбулась зустріч солдатських матерів та дружин, організована Жіночою Боївкою (Правого Сектору Закарпаття). Захід відбулась у залі бібліотеки Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ.

Багато емоцій викликано у наших гостей…. Були і сльози і сміх, атмосфера склалась дуже приємна.. Діти читали вірші, співали пісні,та танцювали.Дуже приємно ,що незважаючи на свій вік діти усвідомлювали всю сутність проблем..Настільки увійшли у роль розповідачи ці вірші, ніби пережили це все..Зала захоплюючись аплодувала.

На бенкеті обмінювались своїми розповідями про синів та чоловіків і їх проблеми, жінки отримали психологічну розрядку,мали можливість поспілкуватись та підтримати одна одну. Це дуже допомогло відволіктись від буденності, і трохи розслабитись.

Ви виростили надійних захисників Вітчизни, ви завжди поруч на нелегких життєвих дорогах. Саме на ваших тендітних плечах покладена основна турбота про виховання дітей, збереження сімейної злагоди, добробуту. Саме ви є надійною підтримкою, чоловікам, у всіх Їхніх справах.

Вдячні всім хто приймав участь, і всім хто прийшов. Ми сподіваємось і надалі проводити такі зустрічі.
Від Жіночої Боївки хочу висловити велику подяку Петренко Світлані Дмитрівній за великий вклад зусиль та ресурсів у цю зустріч! Без вас ми б не впоралась… Ваші вчинки – це прояв справжнього патріотизму та щирої любові до нашої країни!

Разом і до кінця! Слава Україні!

зустріч3 зустріч зустріч2

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *