В Ужгороді відбулася прем’єра документального фільму “Святий Отчик” про священномученика Петра Павла Ороса

26 травня 2024 року в Ужгороді та  Мукачеві відбулася прем’єра документального фільму “Святий Отчик” про священномученика Петра Павла Ороса.
Цей фільм – результат кропіткої праці цілої команди, яка невтомно працювала, щоб ця стрічка могла максимально доступно та цікаво відкрити для нас постать “святого отчика”.
Прем’єра фільму у м. Ужгород зібрала повний зал людей, для деяких навіть не вистачило сидячих місць. У залі були присутні актори фільму, зокрема пані Габріелла Сабов, яка ще з часів свого дитинства пам’ятає о. Петра.
Щиро дякуємо команді, яка створила цю картину, щоб про “святого отчика” дізналося ще більше людей та, надихаючись прикладом його життя, змогли ще ближче наслідувати Христа.
Очікуємо, що якомога скоріше Церква зможе урочисто проголосити о. Петра Павла Ороса блаженним, адже 5 серпня 2022 р. Папа Франциск прийняв на аудієнції кардинала Марчелло Семераро, Префекта Дикастерії в справах визнання святих, під час якої затвердив для проголошення декрети цього відомства, що стосуються деяких
беатифікаційних процесів.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *