Сьогодні, 23 травня, на базі Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату вібулася координаційна нарада з питань проведення найближчим часом одноденних тактичних навчань з бойовими стрільбами об’єднаного загону територіальної оборони Ужгородського ОМВК.
У нараді взяли участь представники СБУ, батальйону Нацгвардії, ДСНС, станції швидкої медичної допомоги.
За легендою навчань загін протистоятиме сепаратистському угруповуванню, яке повинне проводити дії спрямовані на дестабілізацію ситуації в регіоні. Про це “Трибуну” повідомляє військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов.


