В Ужгороді відбудеться І Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Голоси Яскравої Країни» (ПРОГРАМА)

 

З 24 по 27 квітня 2015 р. в м. Ужгород відбудеться І Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Голоси Яскравої Країни».

Громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА», яка є ініціатором та організатором конкурсу, має десятирічний досвід проведення хореографічних та вокальних фестивалів: всеукраїнський фестиваль конкурс дитячої та юнацької творчості у м. Трускавець, фестиваль-конкурс циркового мистецтва у Дніпропетровську, дитячі фестивалі-конкурси в Криму до 2014 року, фестиваль українського народного мистецтва на Хортиці, фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості в Чернігові, фестиваль вокального мистецтва та класичного балету в Одеській національній опері, фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості в Дніпропетровську.

«Голоси Яскравої Країни», м. Ужгород

За доброю традицією, «Яскрава Країна» знов збирає творчу молодь з різних куточків України у старовинному закарпатському місті Ужгород, проте цього разу навесні – у час, коли місто перетворюється на райський сад, утопаючи у рожевому цвітінні екзотичних сакур. Цьогорічний фестиваль ми вирішили присвятити вокально-хоровому мистецтву, яке є невід’ємною складовою української національної культури, має багатовікову історію та вагомі здобутки.

Конкурс хорового мистецтва відбудеться серед різних категорій учасників (вокальні ансамблі, дитячі хорові колективи, молодіжні хорові колективи) у вікових категоріях від 11 до 25 років. Фестивальні заходи будуть проходити в найвідоміших місцях Ужгорода: Ужгородське державне музичне училище ім. Д. Задора, Закарпатська обласна філармонія, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Ужгородський Хрестовоздвиженський греко-католицький Кафедральний Собор.

Основною метою фестивалю є підтримання, розвиток та популяризація  в широких колах вокально-хорового мистецтва, збереження і розвиток традицій хорового співу, ознайомлення дітей зі східних та центральних регіонів з багатою історичною та культурною спадщиною Закарпаття.

Участь у фестивалі візьмуть близько двохсот учасників з різних регіонів України (Київська, Сумська, Закарпатська області), більшість з них – лауреати багатьох премій та конкурсів з вокально-хорового мистецтва.

Ми пишаємося тим, що наш проект підтримало вельмишановне журі, а саме відомі діячі культури і мистецтва, які представляють різні регіони України. Головою журі є Ніна Георгіївна Заболотна (м.Одеса) – кандидат мистецтвознавства,  доцент кафедри хорового диригування Одеської державної академії музики ім. А.В.Нежданової, Лауреат міжнародних конкурсів.

До неї приєднаються Володимир Ілліч Волонтир (м. Мукачеве)   –Заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри співу, диригування і музично-теоретичних дисциплін Мукачівського державного університету, член Національної спілки композиторів України, лауреат премії імені Д. Задора, директор Мукачівської хорової школи, художній керівник і диригент хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи.

Олена Борисівна Асташева, (м. Київ) – Арт-директор Київського дитячого хору «Щедрик», лауреат Міжнародного хорового конкурсу м. Ніш, Сербія в номінації «Кращий диригент».

А також Наталія Ярославівна Манько (м. Львів) – Художній керівник  і диригент Зразкового дитячого хору «Радуниця».

Ми вдячні за підтримку, сприяння та активну громадську позицію управлінню культури Закарпатської обласної державної адміністрації на чолі з Глібою Ю.Ф., Ужгородському державному музичному училищу ім. Д. Задора та його директору С.Н.Стегней, Закарпатській обласній філармонії на чолі з директором Микита І.І., Закарпатському музею народної архітектури та побуту, Ужгородському греко-католицькому хрестовоздвиженському кафедральному собору.

Програма фестивалю є досить насиченою та включає в себе заходи з нагоди відкриття фестивалю, конкурсний день та фінальний гала-концерт.

24 квітня (п’ятниця)  – день відкриття фестивалю

О 18:00 – урочиста Церемонія відкриття фестивалю на Театральній площі. Виконання «Молитви за Україну»;

О 19.00  – Концерт в Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі.

25 квітня (субота)  – конкурсний день

12:00-14:00 – Конкурсна програма в Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора;

15:00 – Благодійний концерт в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

26 квітня (неділя)  – день закриття фестивалю та Гала-концерту

15:00 – Заключний Гала-концерт та нагородження учасників у Закарпатській обласній філармонії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Ужгороді відбудеться І Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Голоси Яскравої Країни» (ПРОГРАМА)”

  1. Звертаю увагу редакції, що у програмі фестивалю “ГОЛОСИ ЯСКРАВОЇ КРАЇНИ”, що відбудеться в Ужгороді 24-27 квітня, відбулися зміни: 25 квітня благодійний концерт відбудеться замість Закарпатського музею народної архітектури та побуту в УЖГОРОДСЬКОМУ ЗАМКУ. Просимо внести відповідні корективи в матеріал, розміщений на сайті, задля попереждення дезінформації бажаючих відвідати благодійний концерт!

    Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *