В Ужгороді відбудеться благодійний концерт на підтримку українських вояків

військовіВсі зібрані кошти підуть на підтримку закарпатських військовослужбовців

«Народна філармонія» – громадська організація, членами якої є знані в Україні народні артисти. В умовах, що склалися нині в нашій державі, представники організації теж вирішили долучитися до допомоги. Тепер вони подорожують містами України і дають концерти цивільному населенню з метою збору коштів для військових, а також безпосередньо військовим з метою підняття бойового духу. Що показово, кошти, зібрані під час концерту, йдуть на потреби саме тих військовослужбовців, на батькивщині яких виступають артисти.

Про участь у концерті в Ужгороді уже заявили народні артисти України Гурбан Аббасов, Раїса Недашківська, Фемій Мустафаєв, заслужені артисти України Леся Горова, Ірина Кириліна, Володимир Гонський, Руслана Лоцман і гурт «Горлиця».

Отож, під час концерту в Ужгороді збиратимуться кошти (виключно у добровільному порядку!) для закарпатців, що перебувають зараз у зоні антитерористичної операції.

 Концерт відбудеться 18 липня о 18:00 на площі Театральній.

 Не будьте байдужими, приходьте на концерт і зробіть свій вклад у спільну справу!

 Разом – сила!

Ознайомитися із діяльністю організації можна за посиланням:http://www.fph.org.ua/

P.S. Хто хоче допомогти землякам, але не має змоги прийти на концерт, повідомляємо номер картки Приватбанку:  5168742067236632 (Микола Скунць).

P.S.S. Фотозвіти із зони АТО із отриманою допомогою, а також інші матеріали можна переглянути у групі “Підтримаймо армію України (Закарпаття)” у соціальній мережі Фейсбук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *