В Ужгороді відбудеться культурно-мистецька акція «Коляди в старому селі»

Колядники з міст і сіл  Закарпаття готуються приїхати до обласного центру, щоб порадувати різдвяним різноголоссям глядачів.

3 січня 2024 року в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту знову відбуватиметься культурно-мистецька акція, яку встигли полюбили закарпатці, – «Коляди в старому селі» – анонсує Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Цьогоріч вона пройде під гаслом «Переможний дух Різдва».

Обласне різдвяне свято «Коляди в старому селі», зазначається в анонсі,  не проводилося кілька років через «ковідні» обмеження, а також через широкомасштабне вторгнення Росії в Україну. Нині ж колядники з міст і сіл усіх районів Закарпаття знову готуються приїхати до обласного центру, щоб порадувати різдвяним різноголоссям глядачів. Гурти й окремі виконавці співатимуть колядки.

Співорганізатори – Закарпатський академічний обласний театр ляльок, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв.

Культурно-мистецька акція відбудеться за підтримки Закарпатської ОДА-ОВА, Закарпатської обласної ради, департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА, а початок її запланований на 12:00.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *