В Ужгороді відбудеться благодійний проєкт «Війна з любови» на підтримку ДРБ “Сонечко”

В Ужгороді відбудеться благодійний проєкт «Війна з любови» на підтримку ДРБ “Сонечко”
Благодійний одноденний проєкт «Війна з любови» в Ужгороді.
Ідея організувати цю подію народилася з глибокого відчуття вдячности. Пам’ятаєте слова Шухевича: «Ми боремося не тому, що ненавидимо тих, хто знаходиться перед нами, а тому, що любимо тих, хто знаходиться у нас за спиною»? Так от, ми, ті, хто знаходиться за спиною, зараз хочемо сказати своє «дякую» за цю любов.
Тому ми зібрали художників, поетів і музикантів в одному арт-просторі, аби проявити кожен звук і колір в тональності любови. Усвідомлюючи величезний ланцюжок людей, завдяки яким ми почуваємо себе у безпеці. Розуміючи потребу підтримати кожного, хто чекає на рідну людину з фронту.
Виставка картин, перформанс, читання віршів, атмосферна музика і ярмарка – це все чекає вас на благодійному заході вже 29 квітня.
100 % зібраних коштів ідуть на потреби Добровольчий розвідувальний батальйон “Сонечко” Наближаємо перемогу разом🇺🇦
Учасники проєкту: Мілла Денчик, Юлія Єгорова-Рогова, Ганна Білей, Тоня Корнута, Павло Ковач (старший), Владислав Габда, Едуард Приходько, Владислав Нейкалюк, Олеся Тимчій, Аліса Бабіта, Олександра Есенова, Емілія Фелдеш, Діана Макареня, Богдан Псяйко, Руслана Коваль та ще багато митців
📌 Коли: 29 квітня з 15:00 по 20:00
📌 Де: Арт-простір «Сінема-Спейс» (Кошицька, 21. Вхід напроти новобудови)
📌 Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *