В Ужгороді цьогорічну акцію “Письменник за прилавком” відкрив Роман Офіцинський

Офіцинський1 грудня в Ужгороді стартувала четверта щорічна акція «Письменник за прилавком» у рамках конкурсу «Книга на Миколая», до якої традиційно активно долучається й наукова еліта Ужгородського університету.

Першим автором, який презентував частину власного доробку, як і торік, став доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський.
Науковець представив аудиторії напрацювання різної тематики і жанру: художню літературу «Ломиголівка», публіцистичні видання «Тяжко жити Касандрою», «Сталеві нерви тореадора», науковий збірник кафедри історії України УжНУ «Тисячоліття. Millennia», книгу-спогад «Сто вражень з Америки» та інші. Роман Офіцинський відверто висловлює власний погляд на політичні процеси в державі, ділиться враженнями від пережитого й побаченого.
Професор переконаний, що така акція – практична популяризація літературного процесу, яка привертає до себе увагу й не може залишити байдужим. На думку пана Романа, це своєрідний творчий звіт письменника за рік: над чим він працював, що реалізував, що готовий запропонувати.
2 грудня на поціновувачів прози і поезії чекає зустріч із письменницею Марією Раді. Не гайте часу і не втрачайте можливості з 13 до 14 години поспілкуватися, випити кави сучасними закарпатськими авторами та ознайомитися з їхніми книгами, почувши при бажанні й принагідні коментарі.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *