В Ужгороді триває Міжнародний театральний фестиваль “Монологи над Ужем”

В Ужгороді триває Міжнародний театральний фестиваль “Монологи над Ужем”

Міжнародний фестиваль моновистав «Монологи над Ужем», який уже вдруге проводиться до Дня Ужгорода, «перетнув екватор» – завершилися перші 3 із загалом 6 днів та 6 із 12 вистав.

Театри з Польщі, Грузії, Молдови, Вірменії, а також із Києва та Дрогобича уже представили свої постановки, проте попереду ще – яскраве театральне завершення тижня.

Уже сьогодні о 18 годині на малій сцені закарпатського облмуздрамтеатру – Микола Бичук із театрального проекту «Theatrum MUNDI» із Чернігова з виставою «Чому люди не…?». О 19.30 сьогодні ж – Анжеліка Драпіковська та Ольга Тихоненко із Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса та театру «SOLO» з Києва у постановці «Frida».

Завтра, у суботу, 21 вересня, – о 17.00 Мар’яна Кодіна-Іванович із коломийського театру «Соломія» у виставі про Квітку-Цісик «Квітка ностальгії», а о 18.30 – у великому залі облмуздрамтеатру актор Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка Євген Нищук у «Моменті кохання».

У неділю, 22 вересня, – завершальний день фестивалю «Монологи над Ужем». О 17.00 на малій сцені облмуздрамтеатру Андрій Петрук із галереї сценографії, проекту «Застільний період» зі Львова з документальною моноп’єсою «Інтерв’ю з другом», а о 18.00 – у ляльковому театрі «Бавка» Павло Усович із білоруського Могильова з виставою-концертом «Андрій Миронов. Життя продовжується».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *