Категорії Новини

В Ужгороді «тепло» і «вільно» обіймались

Ужгород приєднався до святкування Міжнародного дня обіймів – в обласному центрі Закарпаття з нагоди свята пройшов своєрідний флеш-моб під умовною назвою «Безкоштовні обійми».

Із таким написом на плакаті організатори акції чекали усіх небайдужих, хто вирішив долучитись до ініціативи студентів медичного факультету УжНУ Надії Ваць та Оксани Паталай. Приєднались до організації флеш-мобу і представники спортивно-патріотичного громадського руху «Карпатська Січ».

«Теплі обійми», «Вільні обійми», «Обмінюю обійми на усмішку» – з такими плакатами близько 20 учасників флеш-мобу пропонували перехожим на пішохідному мості й на площі Театральній в Ужгороді обійнятись, таким чином, відзначивши Міжнародний день обіймів. Перехожі реагували на пропозицію по-різному – дехто відмовлявся і поспішно крокував собі далі, а хтось на пропозицію пристава і далі йшов уже с посмішкою.

Як розповіла одна з організаторів акції, студентка першого курсу медфаку УжНУ Надія Ваць, «практику» такого заходу вона «привезла» зі Львова. «Взагалі то такі акції проходять у багатьох містах. Але я бачила аналогічний флеш-моб у Львові, і дуже мені захотілось показати Ужгороду, наскільки цей захід є гарним і позитивним, скільки щастя людям можуть приносити звичайні обійми. Є й такі люди, які не хочуть обійматися і проходять повз, але це – мізер, порівняно із тими усмішками, які ми приносимо людям, які погодились обійнятись», – розповіла Надія Ваць.

 Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *