Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді танцюватимуть за безпеку дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Закарпатській області запрошує ужгородців та гостей міста на флешмоб, який покликаний привернути увагу до проблеми грубих порушень правил дорожнього руху.

В середу, 29 березня, на площі Театральній в Ужгороді відбудеться флешмоб та презентація тематичної танцювальної програми. Національна поліція України розпочала всеукраїнський флешмоб на тему безпеки дорожнього руху 20 березня у Миколаївській області. Такі заходи пройдуть у всіх областях країни та завершаться 21 квітня в Києві. Зрештою всі флешмоби будуть об’єднані в один профілактичний фільм, який використовуватиметься для навчання та покращення знань основ безпеки дорожнього руху. Закарпаттю естафету передає Івано-Франківська поліція.

В Ужгороді тематичні заходи розпочнуться о 14 годині з пішої ходи танцювальних колективів Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» від Студентської Набережної до площі Театральної під гаслом «Діти за безпеку дорожнього руху».

О 15:00 годині під звуки службових автомобілів флешмоб розпочне команда юних інспекторів руху з ужгородської школи №8, потім естафету перейме «шкільний патруль» Коритнянської школи.

На завершення флешмобу із тематичною програмою виступають танцювальні колективи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *