В Ужгороді танцюватимуть за безпеку дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Закарпатській області запрошує ужгородців та гостей міста на флешмоб, який покликаний привернути увагу до проблеми грубих порушень правил дорожнього руху.

В середу, 29 березня, на площі Театральній в Ужгороді відбудеться флешмоб та презентація тематичної танцювальної програми. Національна поліція України розпочала всеукраїнський флешмоб на тему безпеки дорожнього руху 20 березня у Миколаївській області. Такі заходи пройдуть у всіх областях країни та завершаться 21 квітня в Києві. Зрештою всі флешмоби будуть об’єднані в один профілактичний фільм, який використовуватиметься для навчання та покращення знань основ безпеки дорожнього руху. Закарпаттю естафету передає Івано-Франківська поліція.

В Ужгороді тематичні заходи розпочнуться о 14 годині з пішої ходи танцювальних колективів Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» від Студентської Набережної до площі Театральної під гаслом «Діти за безпеку дорожнього руху».

О 15:00 годині під звуки службових автомобілів флешмоб розпочне команда юних інспекторів руху з ужгородської школи №8, потім естафету перейме «шкільний патруль» Коритнянської школи.

На завершення флешмобу із тематичною програмою виступають танцювальні колективи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.