В Ужгороді та Тячеві нападають на волонтерів, які збирають допомогу для армії

волонтериУже тривалий час на Закарпатті, здебільшого в супермаркетах, волонтери, витрачаючи власний час і не отримуючи нічого натомість, збирають допомогу для українських військових, що воюють на Сході. Досі в цьому плані не було практично жодного суттєвого інциденту. Проте сьогодні одразу в двох кінцях області такі інциденти мали місце.

Про перший на своїй сторінці у Фейсбук повідомила власкор телеканалу “ТСН” Наталія Зотова:

“Щойно у супермакеті “Барва” в Тячеві якийсь олігофрен (з місцевого військомату, як зазначили свідки події) накинувся з образами на дітей, які є учасниками акції “Підтримай армію”. Називав жебраками й аферистами, штовхав і виривав візки з продуктами. Радив, куди ті продукти хай бійцям запхають. Затим, пригрозивши кримінальною справою, пішов начебто у райвідділок писати заяву. Діти розгубилися і не встигли відзняти цього недолюдка. Але по своїх дорослих джерелах я вже з’ясовую, що за криса це була. Сподіваюся, вона більше не працюватиме у воєнкоматі, а дуже скоро поїде в зону АТО”.

В іншому пості про свій волонтерський день з колегою Ларисою Романюк повідомила журналіст Вікторія Жуйко-Сабо: “А він сьогодні став емоційно найважчим з усіх. У нас виникли три серйозні конфліктні ситуації з повним тупорилим бидлом, дві з них довелося розрулювати дуже хорошому кремезному охоронцю з парковки таксі Краснодонців, дякуємо йому за небайдужість. Отже, сьогодні ми зіткнулися з сепаратистом. Це ТАКСИСТ на білому “Жигулі”, типове бидло, якого уже увесь персонал ринку просто ненавидить. Дідок років 65-ти з “татухою” на плечі, дуже кремезний, почав нас пресувати, махати руками, реально впав у стан аффекту, бо он “данецкий” і там його племінники – ополченці”. Неадеквата відтяг охоронець.

“Друге бидло, суто закарпатське, з жовто-блакитним прапорцем в машині, почало нас гнобити, хвилин 10, поки жерло свій хот-дог, крило репліками, що гроші ми крадемо, “бо шо ми дури, кілька годин під сонцем за просто так стояти”. Далі на підмогу прийшов його товариш, ***** №2. От от уявіть, як вони, кабани, років по 30-35, криють матами нас з Ларисою. Втрутився пересічний чоловік, продавці, далі охоронець підійшов і вибачився перед нами”.

“Так от, – пише журналістка, – для всяких виблюдків повідомляю…: “Я дійсно стою не просто так. Я стою на своїй землі за свою країну, без прапорця у руках, бо знаю, що мої наміри важать у мільйон раз більше, ніж прапорець у немитому авто з ви**юдком за кермом… з дуже серйозного бодуна”.

У підсумку жінки звертаються до “наших чоловіків активніше заступатися за дівчат у таких ситуація, бо ми з Ларисою за себе постояти зможемо, але є й ті, хто просто розгубиться. Чи піду я ще раз туди волонтерити? Звичайно так, бо те, що нас не вбиває – робить тільки сильнішими!”.

Ці повідомлення викликали бурю емоцій у Фейсбуку: жінки підтримують морально, чоловіки пропонують фізичну підтримку.

Для того, аби країна краще знала своїх “хероїв”, фото зазначених осіб обіцяють опублікувати в ЗМІ.

karpatskijobjektiv.com

1 Comment

  1. шкода тупих дівчат. Працюют на карман балоги , а всіх говорят, що нич не маємо з того , що все для арміїї.
    Коза яка написала цю статью. порахуй вартість кг борошна на барві та кг того борошна на опт. складі. НЕ ТАМ ПРАЦЮЄТЕ ДІВЧАТА.
    Звісно хамів треба наказувати, але їх можна зрозуміти. бо такі випадки тільки на БАРВИ у сільпо та вопакові такого нема.
    ЦІКАВО ЧОМУ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *