В Ужгороді та районі виявили підпільні цехи з виготовлення “лівого” коньяку

коньякТоплений цукор замість дубової кори – таким нехитрим способом ділки фарбували спирт й налагодили підпільний розлив «Закарпатського коньяку» в місті Ужгороді та Ужгородському районі.
Це виявили працівники податкової міліції Закарпаття під час обшуків приватних домоволодінь, гаражних приміщень та магазинів.

Загалом під час обшуків виявлено та вилучено 150 пляшок фальсифікованого коньяку «Закарпатський», понад 226 літрів готового до розливу «закарпатського», 365 літрів спирту, 20 тисяч підроблених марок акцизного податку, пляшки, етикетки, пристрої для закупорювання пляшок.

Орієнтовна вартість вилученої підакцизної продукції з урахуванням ймовірної суми ухилення від сплати акцизного податку у разі використання підроблених акцизних марок становить 300 тис. грн.

Обшуки здійснювались в рамках операцій «Акциз -2015» на підставі ухвал Ужгородського міськрайсуду та розслідування кримінального провадження.

Таким чином оперативниками ГУ ДФС у Закарпатській області припинено діяльність двох підпільних цехів по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв та вилучено з незаконного обігу товарно-матеріальні цінності, які використовувались для їхнього виробництва.

Наразі проводяться слідчі дії, – інформує ДФС України у Закарпатті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *