В Ужгороді Степан Гіга виступив перед воїнами ЗСУ в Академії культури і мистецтв (відео)

В Ужгороді Степан Гіга виступив перед воїнами ЗСУ в  Академії культури і мистецтв (відео)
 Степан Гіга – відомий український артист, композитор, музикант, народний артист України, професор Академії культури і мистецтв виступив перед Воїнами ЗСУ в актовій залі АКіМ і провів зустріч із студентами.
Професіонал своєї справи, він завжди вкладає зміст у свою творчу діяльність – нести високе українське мистецтво у світ, популяризувати йоговсієї душею.Тож репертуар пересипаний відомими українськими хітами та власними композиціями, які подобаються людям.
Степан Петрович також поспілкувався з бійцями, подякував їм за хоробрість і незламність, пообіцяв підтримувати їх до остаточної перемоги. Відтак приділив час студентам. Діалог вів як із партнерами та майбутніми колегами, націлюючи на самостійне мислення, аналіз, пошук істини та бажання досягати мети. Лаконічно говорив і про те, що, працюючи на ниві українського мистецтва, артист повинен бути місіонером своєї Батьківщини та отчого порога – чистого, сонячного. Для Степана Гіги – це не просто слова. Він підтверджує це щоденно своєю працею.
Ректор АКіМ Наталія Шетеля подякувала Степану Петровичу за низку благодійних концертів на підтримку ЗСУ, високу фахову майстерність, мистецьку елегантність і любов до рідної землі. Побажала знаному артисту нових творчих успіхів, великих концертних залів, аншлагів і вдячних глядачів!


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.