Letyshops

В Ужгороді стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В Ужгороді стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку у весняні дні дитячі книгозбірні проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Свято має надважливі завдання: допомогти дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадати дорослим про значення друкованого слова в дитинстві, привернути увагу до проблем дитячого читання.

Нинішнє відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання працівники обласної бібліотеки для дітей та юнацтва пов’язали з проектом “Все Закарпаття читає дітям”, що був започаткований у 2016-му році з ініціативи представника Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва на Закарпатті, дитячої письменниці Галини Малик за підтримки управління культури облдержадміністрації.

Гостем проекту цього разу став Василь Густі – знаний прозаїк, поет, перекладач, голова Закарпатської організації Національної спілки письменників України.

Учасниками ж зустрічі стали учні 3-А класу УС ЗОШ І ст. №1 м.Ужгород (вчитель Т.Переш). Діти почули чимало цікавих художніх творів з уст автора. Зокрема, стіни школи та дітвора навіяли на письменника спогади про власне дитинство, тож зачитав він і свої перші вірші, написані в такому ж віці.

В свою чергу діти похвалилися гостеві власними віршиками, а від дівчат пролунав пісенний подарунок.

Цікаві заходи чекають на малих і юних книголюбів упродовж усього тижня. А саме: поетичний ранок “Барвисті сторінки книжок Наталії Забіли” (до 115-річчя від дня народження); літературний хід-парад “Хвилями літературних ювілеїв” (книги-ювіляри – 2018); бібліофреш “Знайко і Незнайко запрошують до бібліотеки”; літературний вояж “Німеччиною з героями книг” (до Року німецької мови); бібліотечний квест “За 80 хвилин навколо бібліотеки”; віртуальна мандрівка Ужгородським замком “Кам’яна візитівка століть” – до Року охорони культурної спадщини; літературна подорож “Радісний острів дитинства Агнії Барто”; презентація виставки малюнків “Змалюю світ своїми кольорами”.

Крім того, радо запрошують своїх відвідувачів бібліокафе “Кольоровий тиждень дитячого читання” та відеосалон “Бестселер у кадрі”, що будуть працювати щоденно протягом тижня.

Вхід на всі заходи вільний і бажаний.

Наталія Станко, завідувач відділу обслуговування
дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів
Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *