В Ужгороді стартувала акція «Стоп інсульт 2014» (ФОТО)

Вже восьмий рік поспіль акція «Стоп інсульт 2014» традиційно стартувала з найзахіднішої області України – Закарпаття. На центральні й площі Ужгорода – Театральній та в приміщенні фойє обласної державної адміністрації, протягом декількох годин працювали імпровізовані лікарняні кабінети, де всі бажаючі мали можливість виміряти артеріальний тиск, рівень цукру в крові, визначити персональний ризик виникнення інсульту та отримати фахові консультації від лікарів-ендокринологів, кардіологів з питань профілактики інсульту.

акціяЗахід проходив за ініціативи обласного Центру здоров’я, Ужгородського національного університету та Української Асоціації боротьби з інсультом.

За словами радника Міністра охорони здоров’я Олени Євстигнєєвої проведення таких акцій є надзвичайно актуальним , адже профілактика одна з найголовніших складових громадського здоров’я. «Міністерство охорони здоров’я розробило концепцію нової системи охорони здоров’я, де профілактиці відводиться одна з ключових ролей. Якщо буде проводитися профілактика, то менше людей хворітимуть на гіпертонію, а відтак – менше матимуть інсультів та інфарктів», – зауважила радник Міністра.

Загалом, за словами Олени Євстигнєєвої під час проведення акції щорічно понад 15 тисяч українців мають можливість визначити свій персональний ризик захворіти на ту чи іншу недугу, отримати необхідну консультативну допомогу і відтак попередити небезпечні хвороби.

Акція «Стоп інсульт-2014» пройде по усіх областях України і фінішуватиме у жовтні низкою масштабних загальноукраїнських акцій присвячених здоровому способу життя та профілактиці інсультів та інфарктів.

 

1 comment

юра says:

Скажить будьласко чому таки акції постійно лише в городі проводяться де і так є змога прийти в любу лікарню і любий час та і викликати швідку не так як у селах.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *