Тиск громадськості змусив Балогу скликати “армійську” сесію облради

балога-іванДнями видання “Трибуна” у статтях Балога затягує фінансування Закарпатського батальйону та Матері закарпатських воїнів вимагають негайно скликати сесію облради

повідомляло, що в той час коли закарпатські військові гинуть в боях з сепаратистами і їм конче потрібне фінансування,Голова Закарпатської облради Іван Балога не спішить скликати сесію облради, він призначив п’яте пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради VІ скликання на 10 липня 2014 року. Але численні заклики ЗМІ та громадськості змусили чиновника скликати позачергову сесію Закарпатської облради.

Про це інформує офіційний сайт органу місцевого самоврядування.

З метою вирішення питань матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців та надання допомоги сім’ям загиблих закарпатських військовослужбовців депутати обласної ради звернулися до голови обласної ради Івана Балоги з пропозицією виокремити та розглянути на позачерговій сесії обласної ради ці питання. Сьогодні на вимогу переважної більшості депутатського корпусу обласної ради голова обласної ради видав розпорядження «Про скликання позачергового пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради» 26 червня.

На сесії буде розглянуто звернення до міністерства оборони України щодо ротації закарпатських військовослужбовців на Сході країни, програма матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, зміни до програми «Турбота» та зміни до обласного бюджету.

матері3матері2матері

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *