Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді спорудили символічний каштан-фалос (ФОТО)

Неспроста це, брати мої і сестри…
Працівники телерадіокомпанії в Ужгороді, за моїми вдалими спостереженнями, символічно провели ритуальне обрізання… каштана на прилеглій набережній. Зроблено це через палку основоположну любов до влади, яка розміщується в будові, що знаходиться якраз на векторі вірного погляду в той бік.
Каштан-фалос став символом відчайдушного єднання ТРК і обласної ради, злитої в один ембріон з ОДА. Зв’язок із останніми не може розірвати навіть буремний у негоду стрімкий Уж. Поки ці інституції разом, ніякі бурі не страшні нашим мушкетерам із камерами та мікрофонами. Через те на природному корінні і створили своїми силами потужний каштановий фалос.
Час своїх поклонінь цьому знаку нікому не розголошується. Але, подейкують, що сухий фалос ще нікому не запліднив думку. Але впасти перед ним і поклонитися, звичайно, можна. Може, хтось з перехожих вдало штовхне ззаду когось із осіб, котрі перебувають у самозабутті, для наступного просування вперед. Разом із дорогою владою по шляху незворотних реформ під лозунгом: «Новим ідіотам — нові хати!»
Василь ЗУБАЧ

КАШТАН

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *