В Ужгороді “снайпер” ВПК “Айдар” кидалась на журналістів та учасників АТО (відео)

В Ужгороді “снайпер” ВПК “Айдар” кидалась на журналістів та учасників АТО (відео)

13.03.2017 року в м. Ужгород прибув снайпер від ВПК ” Айдар”, який не приховує своїх намірів та заявляє про них на публічному виступі під час акції протесту на центральній площі, перед будівлею ОДА. Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст-правозахисник Лариса Ступак.

На акції були присутні з десяток полісменів, жоден з яких пальцем не поворухнув, щоб бодай глянути в паспорт снайперу. Лише ОДИН зафіксував все, що там відбувалось та вогняну промову снайпера , якого за її словами, до Закарпаття направив “Айдар”.

Це ж ви, шановний депутат ВР Сергій Мельничук, є її керівником, чи не так? Чи може ви, шановний Александр Мотрюк направили в м.Ужгород снайпера Сичову Ладу Сергіївну?

Яка двічі здійснила напад на фотокора газети “СНК” 13 березня 2017 року, нанесла тілесні ушкодження учаснику АТО 28 березня 2017 року, розбила мобільний телефон редактору газети “СНК” і намагалась заволодіти майном журналістів, і 30 березня 2017 року на своїй сторінці Фейсбука зробила завідомо неправдиве повідомлення про підготовку дій, які загрожують Закарпаттю, 31 березня 2017 року знов чіплялась до фотокора Сайкевича Я.Ю., який в той час, проходов судово- медичну експертизу.
Шановний депутат Мельничук С.П. !
Якщо ви захищаєте права українців за допомогою снайперів, то питання хто вбивав людей на вул. Інститутській, слідчі мали б задати і вам, – зазначила Лариса Ступак.

https://www.youtube.com/watch?v=cNDYjcr3Sw4

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *