В Ужгороді розшукують “скупників” голосів (ФОТО)

В спільноті Ужгород поширюють фото осіб причетних до скупки голосів на місцевих виборах.

Зокрема на міліцейських зверненнях пишуть:

Увага розшук!

Ужгородським міським відділом міліції за скоєння злочину передбаченого ст. 160 КК України “Підкуп виборця” розшукується.

Міліція попереджає ужгородців , що санкція за цією статею передбачає до 7 років ув’язнення для тих хто купує голоси виборців і до 2 років для тих хто бере.

Телефони: 102, (0312)69-54-14, (0312) 61-45-70, 61-59-85

Телефон довіри: 0-800-50-02-02 (безкоштовно в межах України)

дякова наконечний оксьон

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Ужгороді розшукують “скупників” голосів (ФОТО)”

  1. Неприховані і відкриті факти! У Мукачеві у державному університеті ректор Щербан порушила виборче законодавство, примушуючи викладачів, а ті в свою чергу студентів, котрі прописані в гуротожитках мду, проголосувати саме за ректора кандидата на її окрузі, куди відноситься і гуртожиток МДУ ? Навіть 3-х разове харчування в столовій універу було забезпечено студентам, які прописані в гуртожитку і не поїхали додому на вихідні, за чий рахунок???. Майже більшість працівників і викладачів були задіяні в протиправній акції підкупу, шантажу та грубого використання ректором адмінресурсу,коштом бюджетних грошів,силами працівників МДУ та технічного персоналу. Ректор дійшла до того абсурду, що викладачам наказувала щоб студенти на телефон зафіксували свій вибір на користь ректора, а куратори в понеділок мали їй прозвітуватися. Думаю коментарі зайві…
    Правоохоронні структури мають перевірити грубі факти, які озвучують між собою як викладачі, студенти вузу так і кандидати з інших дільниць? Закони для всіх однакові! Ректори за подібні зловживання мають бути звільнені з посад. Куди дивиться міністр Квіт?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *