В Ужгороді “розшукують” головного архітектора

Ужгородська міська рада оголошє конкурс:
на заміщення вакантних посад:
газета2
– начальника управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів, головного архітектора; головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів; начальника юридичного відділу; провідного спеціаліста, юрисконсульта відділу соціальної роботи Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; головного спеціаліста відділу оренди та приватизації майна і землі управління майном департаменту міського господарства; головного спеціаліста відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства; головного спеціаліста інформаційного підрозділу центру надання адміністративних послуг, заступника начальника – головного інженера управління капітального будівництва; начальника відділу шкіл та дошкільних закладів управління освіти;

на заміщення тимчасово вакантних посад:

– головного спеціаліста юридичного відділу.

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування, знання ділової української мови, вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи за фахом – не менший як 3-5 років.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на адресу: м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб. 209; тел. 61-45-56.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.