В Ужгороді розгорнули перший тимчасовий пункт обігріву

В Ужгороді розгорнули перший тимчасовий пункт обігріву

Як і в попередні роки, він діятиме у районі парку Перемоги («Кірпічки») біля ЗОШ №15.

У зв’язку з похолоданням – за прогнозами у ближчі дні очікуються морози до -14 ° – Ужгородська міська рада звернулася до ДСНС України у Закарпатській області з проханням розгорнути цілодобовий тимчасовий пункт обігріву, діяльність якого забезпечуватиметься у тому числі міською радою.

У пункті цілодобово чергуватимуть працівники аварійного-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС. Люди, які потребуватимуть прихистку, зможуть тут зігрітися, попити чаю, з’їсти печиво – це забезпечила міська рада, так само, як і маски та дезінфікуючі засоби.

Хоч намет розрахований на 20-25 осіб, через ситуацію із коронавірусом дозволятимуть перебувати не більше ніж 5-6 особам одночасно. За потреби розгорнуть й інші пункти обігріву.

Пункт обігріву працюватиме до покращення погоди, рятувальники чергуватимуть позмінно, адже пункт цілодобовий. Наразі всім необхідним забезпечені, якщо виникатимуть додаткові потреби – звертатимуться до міськради.

Крім цього тимчасового пункту, в Ужгороді працюють ще 3 стаціонарні: на вулиці Олександра Грибоєдова, 20В – у секторі обліку та нічного перебування бездомних осіб, на вулиці Проектній, 3 – на базі КП «КШЕП» та на вулиці Тиводара Легоцького, 15 (приміщення ТОВ «Житло-Сервіс»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.