В Ужгороді приватний ЖЕК “обдирає” мешканців міста

левкоНаразі в соцмережах вирує дискусія між користувачами: що краще ЖРЕР чи приватна управлінська компанія?

Пропонуємо на конкретному прикладі поглянути на сутність так званої «управлінської приватної компанії».

В нашому місті Ужгород працює така собі приватна компанія ТОВ «Наш Добробут». Заснував її у свій час депутат міської ради Мартин Віктор Іванович. У 2013 році цьому приватному товариству була передана для обслуговування територія колишнього КП Оір-сервіс (район вулиць Добролюбова, Докучаєва тощо). До кінця 2013року Мартин В.І.,  позбувся цієї фірми. Наразі ,  нею управляють колишній директор КП Оір-сервіс Левко Валеріі Юрійович та його польова подруга і за сумістництвом головний бухгалтер Мейсарош Наталія Юріївна. По суті дійові особи залишились старі, а змінились лише назва фірми і форма її господарювання (з комунальної фірма перетворилась на приватну).

Чи відобразились ці зміни на якості обслуговування будинків та вулиць? Ні! Нічого не змінилось. Левко В.Ю, як і раніше рідко з’являється на роботі та зловживає пристрастю до спиртного. Мейсарош Н.Ю., котра  реально управляє роботою приватної фірми ТОВ «Наш Добробут»,  може і вправна, як жінка та як бугалтер, однак комунальник із неї нікудишній.  Усі турботи даної парочки зосередженні переважно на збиранні платежів за «послуги по обслуговуванню» будинків та прибудинкової території, адже саме від цього залежать їх заробітня платня та дохід приватної фірми ТОВ «Наш Добробут».

Трапляється навіть,  що бухгалтер та директор неодноразово із самісінького ранку разом приходять на роботу  в нетверезому стані.

Про якісь інвестування, розвиток мікрорайону не має навіть мови. А навіщо це «меценатство» приватній структурі та найманим працівникам на зарплаті?

До речі, серед формальних  засновників цієї фірми числяться мешканці, котрі не проживають на території, яку «обслуговує»  їх фірма (Чорба Андрій Артурович, мешкає на вул.Минайській та Греба Марія Михайлівна, мешкає на вул. Перемоги).

І звісно ж не має підстав ні  у Мейсарош Н.Ю., ні у Левко В.Ю., ні у фіктивних засновників приватної управлінської компанії вболівати за сервіс та якість. Насправді той же  Чорба А.А. не має коштів навіть на те, щоб позбутись власних боргів та проблем з кредитними установами.

Який вихід з цієї ситуації?

Можна послуговуватись колишнім комунальним підприємством Оір-сервіс, котре формально ще не припинило діяльність. Попередньо змінивши керівництво та набравши новий дієвий штат, поновивши угоди з мешканцями мікрорайону та пославши подалі  приватну фірму ТОВ «Наш Добробут». Це одночасно дасть можливість вимагати від мерії фінансової співучасті — все ж таки комунальна фірма.

Можна створити ОСББ і не утримувати усіляких левків,  та мейсарошів, а повністю взяти в свої руки догляд за своїм будинком і самим управляти коштами, які люди сплачують наразі спритним шахраям в якості щомісячної комунальної платні.

 

Вибір ваш.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “В Ужгороді приватний ЖЕК “обдирає” мешканців міста”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *