В Ужгороді притягнули до відповідальності начальника відділу міськради

ужгород радаПроведеною прокуратурою міста Ужгорода перевіркою, встановлено, що Департаментом міського господарства не в повній мірі вживаються заходи, задля своєчасності надходження до бюджету належних коштів, в тому числі претензійно-позовного характеру, чим порушено ряд вимог Цивільного та Бюджетного кодексів України.

Зокрема, впродовж 2012-2013 років Департаментом міського господарства не ініціювались питання про дострокове розірвання договорів оренди через несплату коштів,  а позовні заяви про стягнення заборгованості були заявлені лише за позовами прокуратури Ужгорода.

Відтак, за внесеним прокурором міста поданням про усунення порушень вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» з питань реалізації повноважень щодо судового захисту, до дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника юридичного відділу Департаменту міського господарства.

Впродовж поточного року судами області вже задоволено позовні заяви прокуратури Ужгорода заявлені в інтересах Департаменту міського господарства на загальну суму понад 400 тисяч гривень.

Наразі на розгляді в судах перебувають позови прокуратури міста про стягнення заборгованості по сплаті орендної плати на загальну суму ще понад 100 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури міста Ужгорода


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.