Ужгородські цигани найняли в адвокати нардепа Пацкана

Ромський табір на Радванці  зустрівсяся з народним депутатом Валерієм Пацканом. Також цигани написали 2 нових листи-звернення до органів влади з проханням захистити їх від гніву мера, який хоче знести незаконні забудови на Тельмана щоб звільнити проїзд для Ужгородців.

Пацкан цигани

 На цей раз вони надіслали лист звернення до губернатора Закарпатської області Олександра Ледиди та голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги.

В листі вони, як і раніше,просять захистити їх права та зважити на етнічну приналежність. Тексти листів подаємо нижче.

цигани лист

цигани лист2

Ромський активіст Едуард Балога, очевидно, родич Віктора Балоги    у Фейсбуці пише наступне: 

“Останні події тижня переросли у маштабну хвилю етнонаціонаціонального протесту. Ромські родини відчули на собі гнів Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова. Категоричність його рішень тягне за собою ланцюжок інших проблем. Представники ОБСЄ просто шоковані вчинками мера. Нам відомо, що від імені ОБСЄ було направлено листи представникам органів державної влади в Україні з вимогою врегулювання конфлікту.

пацканцигани

Крім того, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та Валерій Пацкан – народний депутат України, голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин висловили своє обурливе занепокоєння і бажання допомогти у цій надзвичайно важкій ситуації.

цигани

Громадський діяч Едуард Балога та ромський активіст Мирослав Горват мали можливість при особистій зустрічі ознайомити народного обранця В. Пацкана з цією проблемою, який в свою чергу пообіцяв прикласти максимальні зусилля за для врегулювання конфлікту між представниками ромської спільноти та міським головою м.Ужгорода.”


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.