В Ужгороді протестували проти поліцейського насилля (фото)

В Ужгороді протестували проти поліцейського насилля (фото)
21 червня о 16 годині в Києві та по обласних центрах “Правий сектор” провів акцію під ГУНП, через незаконні і неприпустимі дії поліції на мітингу “Захисти майбутнє дітей”.
Біля ГУНП Закарпатської області зібрались націоналісти, духовенство, молодь.
Вимоги озвучені на акції:
Ні поліцейському свавіллю!

Терпіння народу закінчилося. Поліція буде відповідати за свої ганебні вчинки – за те, що побили патріотів, за те, що покрали у них речі, за те, що стали на захист збоченців. Події 17 червня показали те, що сучасна «реформована поліція» діє за кращими інструкціями міліції часів Януковича. Санкціоновану акцію було жорстко «зачищено», частину учасників травмовано, а ще частину безпідставно ув’язнено. Якщо ви наївно думаєте, що ми будемо після цього мовчати – ви глибоко помиляєтеся!

Наші вимоги чіткі та ясні, що має стимулювати вас їх виконати мирним шляхом:

1.      Юрій Зозуля має бути вигнаний із Національної поліції

Саме одіозний Зозуля був відповідальний за силовий розгін мирної акції 17 червня. Національна поліція не має права забороняти санкціоновану акцію без відповідного рішення суду. Нам відомо, що такі злочинні дії Зозуля вчинив за власних переконань, адже всім відомо, що він має ліві політичні переконання. А переважна більшість учасників акції «Захисти майбутнє дітей» були представниками правого руху. Навіть більше, вони перешкоджали проведенню гей-параду, учасники якого є також, як і Зозуля, ліваками.

Жорстоко бити патріотів, серед яких були дівчата, священики та молодь – то верх цинізму. Вважаємо, що для розправи над політичними опонентами Зозуля використав своє службове становище. За що має відповідати – тобто бути звільненим із Національної поліції.

2 . Ми вимагаємо оприлюднення кількості витрачених державних грошей

Нам відомо, що за охорону гей-параду, а отже і за побиття патріотів, поліцейські отримували премії. Гроші, які отримує поліція надходять з державного бюджету, який наповнюємо ми – платники податків. Якщо на одного поліцейського була премія у розмірі від 500 до 1000 гривень, а таких «премійованих» за офіційними даними було 5400 чоловік, то у мінімальному підрахунку ми виходимо на суму 2,7 млн. гривень.

Тому ми вимагаємо чітких пояснень: скільки витратили грошей на захист гей-параду та на побиття патріотів.

3 . Вимагаємо ідентифікації поліції

Не ідентифікований працівник поліції – бандит. Бандитські групування підлягають роззброєнню та знищенню. Під час побиття патріотів 17 червня багато представників поліції ховали свої обличчя за балаклавами, а номера на шоломах були заклеєні. У такому випадку звичайний поліцейський стає звичайним бандитом. Саме відсутність ідентифікації дозволяє поліції чинити злочини та бути за це не покараним.

Натомість, від цього моменту, ми розпочинаємо пошук тих не ідентифікованих поліцейських, які чинили розправу над учасниками акції «Захисти майбутнє дітей». Будь-який поліцейський, який не підлягає ідентифікації буде ворогом для націоналістів та підлягати покаранню.

4. Вимагаємо порушити кримінальну справу та визначити хто покалічив людей

Під час побоїщ 17 червня багато активістів зазнали ушкоджень різних ступенів тяжкості. Зокрема є громадяни з поломаними ногами, руками, пальцями рук та ребрами. Серед постраждалих є неповнолітні та дівчата, що змушує нас принципово поставитися до розслідування, найти причетних поліцейських до цих злочинів та покарати.

Ми не є ліберальною масою людей, які не можуть відстояти свої ідеї. Ми зупинимо поліцейське свавілля та гомодиктатуру, в Україні не буде поліцейської держави та тріумфу збоченців. Націоналісти допомогли Україні позбутися узурпатора Януковича, зупинили «рузький мір» в Одесі та Харкові, нищать москалів на Донбасі, невже ви думаєте, що ми не здолаємо гейсько-поліцейську систему?

Начальник Закарпатської поліції, на жаль, був відсутній, тому до громади вийшов його заступник, Ярослав Лебович. Звернення із вимогами прийняв, пообіцяв передати його на Київ, погодився з тим, що, цитую: “Бити нікого не можна!”
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *