В Ужгороді пройшла робоча нарада за участі єпископа ПЦУ Віктора та нардепа Павла Кишкаря (фото)

В Ужгороді пройшла робоча нарада за участі єпископа ПЦУ Віктора та нардепа Павла Кишкаря (фото)

11 лютого 2019 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви України, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів робочу зустріч з народним депутатом України, головою Київської міської організації Народного Руху України Павлом Кишкарем на його прохання.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання щодо визнання та утвердження канонічної Помісної Автокефальної Православної Церкви України, пошуку шляхів досягнення національної і духовної єдності української нації, розвитку духовності та моралі в українському суспільстві, реформування духовної освіти та богословської науки, поглиблення демократичних процесів та проведення реформ з децентралізації в Україні.

Участь у зустрічі також прийняли Павло Федака, голова Закарпатського крайового культурно-просвітницького товариства «Просвіта», Антоніна Вчорашня, відповідальний секретар Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті та Християнсько-народної спілки Закарпаття, Олександр Соболян та Сергій Король, учасники бойових дій на сході України (АТО), та читець Орест Дідух, керівник прес-служби Карпатської єпархії Православної Церкви України.

На завершення зустрічі, яка пройшла в дружній та діловій обстановці, владика Віктор подарував гостям Біблію на українській мові у перекладі Іларіона (Огієнка), митрополита Української Автокефальної Православної Церкви, авторську брошуру з історії Української Церкви та іконки апостола українського Андрія Первозваного.

Преосвященіший владика Віктор та Павло Кишкар, народний депутат України, голова Київської міської організації Народного Руху України домовили і надалі підтримувати робочі контакти та проводити відповідні консультації з актуальних питань суспільного та духовного життя в Україні.

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *