В Ужгороді пройдуть безкоштовні покази фільму «Серце мами Гонгадзе»

Які таємниці Гонгадзе, як дівчина стає великою жінкою, а юристи та політики монстрами?

Про це можна дізнатися з надихаючого та найпопулярнішого (за версією світового кінолідера IMDb.com) українського документального фільму закарпатця В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе». Безкоштовні перегляди пройдуть упродовж тижня (21-27 червня з 16:20) в Ужгороді з ініціативи директора кінотеатру «5 елемент», де демонстуватиметься фільм, підтриманої режисером.

Нагадаємо, що 18 червня з успіхом відбулася ужгородська прем’єра фільму. Водночас пройшов показ фільму «Сильні духом» на підтримку бранців Кремля. Сам кінорежисер з 12 червня (вже 10 добу) не вживає їжі на знак солідарності з колегою Олегом Сенцовим та іншими бранцями Кремля.

Серце мами Гонгадзе – Mama’s Heart. Gongadze (Україна, Грузія, 2017, реж. В’ячеслав Бігун (Slavik Bihun), док., драма, історія, біографія, романтика, 75 хв., у 2 ч.). Повна прокатна версія.
↑ Унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов. Жінка, яку не почули, відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст мами, навідають його бабцю, родину, дорогі їхнім серцям місця, зафільмовані в Україні, Грузії, Естонії та Франції. Стрічка підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями Святослава Вакарчука, Володимира Самайди та Тамари Гвердцителі (www.imdb.com/title/tt3746274).

У здобутку – п’ять нагород та низка номінацій: за «Найкращий документальний фільм», «Найкращий образ у кадрі» (двічі), «Найкращий звук» та «Найкраще регіональне кіно» на Міжнародних кінофестивалях «Світло», «Громадський проектор» та Міжнародному фестивалі історичного кіно. Фільм відібрано й на «Золоту дзигу» (так званий «Український Оскар»). Більше 30 допрем’єрних, спеціальних і фестивальних показів, зокрема в Парижі, впродовж останніх 2 років.

Прокатне свідоцтво дрн 41.1761.18ВТП від 25.04.2018.
→ Вже дивіться трейлер, нецензуроване: https://bit.ly/2lSE9Of
→ Афіша, кадри: http://www.imdb.com/title/tt3746274/mediaindex
→ Рецензії: http://www.imdb.com/title/tt3746274/externalreviews
→ ФБ-сторінка: https://www.facebook.com/MamaGongadze

Сподобався фільм? Прорейтингуйте за лінком: http://imdb.to/2hnc8xE. Як це зробити: https://youtu.be/lJEmyWOJ9Ao

Режисер фільму В’ячеслав Бігун ― український кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався і працював у провідних університетах і наукових установах (Сорбонна, Гейдельберг, Львівський ун-т, Ін-т держави і права НАН України та ін.), юристом ― в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва (дипломований кінорежисер). Автор більше 500 публікацій та близько 20 фільмів, які на весну 2018 р. близько 40 разів нагороджено на українських і зарубіжних кінофестивалях. Неодноразово відзначався за популяризацію українського кіно.
→ Фільмографія в Міжнародній кінобазі: http://imdb.to/2hnc8xE
→ Доступні фільми: https://www.youtube.com/c/SlavikBihun77

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *