В Ужгороді презентували календар-альманах крайової “Просвіти” на 2018 рік (фото)

В “Народному Домі” крайового товариства “Просвіта” в Ужгороді відбулася презентація ювілейного випуску календаря “Просвіти” на 2018 рік.

На початку 90-х років минулого століття крайове товариство «Просвіта» розпочало видання щорічних календарів-альманахів. Якщо попередниця нинішньої – історична «Просвіта» у 1920-1930-і роки видала 16 просвітянських календарів (1923-1938), то її правонаступниця – вже 25 (1993-2018). Закарпатська «Просвіта» єдина в Україні, яка упродовж багатьох років, незважаючи на існуючі проблеми, видає щорічні календарі «Просвіти».
Останній, двадцять п’ятий календар «Просвіти» на 2018-й рік продовжує традиції попередніх календарів. Він знайомить читачів з постатями визначних вчених, письменників, художників, композиторів, краєзнавців, громадських, культурних і політичних діячів, пам’ятками історії і культури Закарпаття, хронікою просвітянського життя області тощо. В альманасі подано церковний та історичний календарі, календар пам’ятних дат заснування сіл краю. Укладачами щорічного просвітянського видання є Павло Федака-старший і Павло Федака-молодший.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *