В Ужгороді працює один цілодобовий та два денні тимчасові пункти обігріву

В Ужгороді працює один цілодобовий та два денні тимчасові пункти обігріву

Для забезпечення життєдіяльності міста й недопущення трагічних випадків через переохолодження в Ужгородській міській раді відбулося засідання оперативного штабу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Пройшло засідання під головуванням заступника міського голови, заступника голови оперативного штабу Василя Гомоная, прийняли рішення збільшити кількість техніки для очищення вулиць від снігу, департаменту праці та соціального захисту населення доручили продовжити роботу цілодобового стаціонарного пункту обігріву на базі сектору обліку безпритульних осіб на вулиці Олександра Грибоєдова, 20в.

Відділ охорони здоров’я має забезпечити медикаменти й санітарний контроль пунктів обігріву, управління економіки та стратегічного планування – подбати за потреби про їжу та теплі напої у пунктах обігріву.

Щодня диспетчери служби оперативного реагування Ужгородського міськвиконкому збирають дані (до 10.00) і надають інформацію міськрайонному управлінню ДСНС України у Закарпатській області (до 12.00).

В Ужгороді діють також 2 денні тимчасові пункти обігріву – на вулицях Тиводара Легоцького та Проектній. У разі необхідності оперативно розгорнуть і мобільний пункт біля озера Кірпічка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *