В Ужгороді поліцейські тренувалися затримувати грабіжників

В Ужгороді поліцейські тренувалися затримувати грабіжників

Вчора, 19 червня, о 17:02, на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Гагаріна чоловік, застосувавши силу, відібрав у поліцейського постового зброю. Правопорушник утік у напрямку вулиці Борканюка.

Саме опираючись на дані такої історії, яка була вигадана і спеціально організована для проведення навчально-тренувальної операції, поліцейські розпочали пошуки підозрюваного.

Були оголошені операції «Сирена» та «Грім», які вводиться при надходженні сигналу про появу небезпечного озброєного злочинця та проведення комплексу дій для його затримання. Згідно з планом операцій, правоохоронці забезпечили блокування району та перекриття доріг.

Загалом в оперативних діях брали участь понад 60 працівників поліції. На чолі з керівником групи поліцейські вивчили інформаційну базу по ситуації, склали план дій — і швидко встановили особу підозрюваного та його місцезнаходження.
Чоловіка затримали в підвальному приміщенні будівлі на одній із сусідніх вулиць.

Всього на виконання оперативних завдань і завершення операцій правоохоронцям знадобилося 45 хвилин. Операція завершилася успішно, група поліцейських проаналізувала порядок і якість проведених дій. Важливо зазначити, що під час вказаних заходів поліцейські забезпечили порядок та безпеку мешканців міста.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *