В Ужгороді патрульна поліція презентувала новий проект

Уже незабаром в Ужгороді стартуватиме проект «Спільнодія – поліція і суспільство». Про це йшлося сьогодні, 19 січня, під час презентації проекту в Ужгородському прес-клубі.

«Патрульна поліція Закарпастької області спільно із громадською організацією «Молодіжні ініціативи Закарпаття» у Києві презентували спільний проект взаємодії поліції та громадськості на місцях. Із 80 поданих проектів саме наш став переможцем», – розповів Валерій Найман, заступник начальника Управління патрульної поліції у Закарпатській області.

«Проект покликаний налагодити більш ефективну взаємодію поліції та громадськості. Проект впроваджувтаиметьс япоступово. Є два ва пілотних райони в Мукачеві та Ужгороді, де ми будемо закликати до співпраці представників влади, громадськості, патрульної поліції, аби виокремити проблеми і почати їх вирішувати», – зазначив голова ГО «Молодіжні ініціативи Закарпаття» Денис Соболь.

Проект складається із двох основних частин: робота з учасниками дорожнього руху (велосипедистами, водіями авто, пішоходами) та робота, направлена на активізацію взаємодії між громадою, поліцією та місцевою владою.

Громадські активісти разом із поліцією планують запровадити також визначення на картах частин районів, що є проблемними, ділянок, де стаються злочини, магазинів, де продають алкоголь неповнолітнім, тощо.

Планується також низка цікавих заходів із залученням громадськості. Про старт проекту організатори повідомлять додатково.