В Ужгороді організували інформаційну добу виборів

В Ужгороді організували інформаційну добу виборів

вибориУ неділю, 25 травня з 8.00 ранку по 26 травня 8.00 ранку в Ужгородському прес-клубі проходитиме дві акції «День виборів» та «Спекотна ніч виборів».

Традиційно у день голосування Ужгородський прес-клуб «щовиборів» забезпечує інформаційні потреби закарпатських мас-медіа у виборчій інформації. Цього року Прес-клуб продовжить популярну традицію. Також йтиме обмін інформацією між прес-клубами по всій Україні. У всіх районах  Закарпаття працюватимуть журналісти прес-клубу, які оперативно надаватимуть актуальну інформацію у прес-клуб, інформацію можна відслідкувати на сайті Zaholovok.com.ua, а також взяти з розсилки прес-клубу.

Упродовж дня заплановано ряд засідань прес-клубу:

12.30 відбудеться засідання на тему «Виборчий полудень: як голосує Закарпаття. Експерти про день виборів». Із журналістами зустрінуться:

Віктор Пащенко, соціолог, керівник Закарпатського інституту політичних досліджень;

Олександр Пєлін, соціолог, голова Асоціації соціологів Закарпаття;

Сергій Федака, професор, д.і.н.;

Федір Шандор, д.ф.н., соціолог, директор Карпатського центру полінгових досліджень.

15.30 відбудеться засідання на тему: «Відповідальний день для закарпатського політикуму: як працюють штаби кандидатів по області».

Про перебіг голосування, перешкоди, конфлікти, несподіванка розкажуть керівники/представники штабів кандидатів (Порошенка, Тимошенко, Тігіпка, Тягнибока та інших). Повний список учасників узгоджується.

Для пропозицій, зауважень, коментарів, звертайтеся за тел./мейлом прес-клубу. uzhgorod@cure.org.ua, (0312)61 60 07

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *