В Ужгороді оголосили загальну мобілізацію!

Громадські активісти Ужгорода оголосили загальну мобілізацію!

ЗАГАЛЬНА МОБІЛІЗАЦІЯ!  Сьогодні о 17:00 загальний збір на  площі  Театральній. Тут важлива і необхідна присутність кожного!!!!!

мітинг3

3 Comments

  1. ЯНУКОВИЧ З МАЛИХ РОКІВ ВИХОВУВАВСЯ ПО ПОНЯТІЯМ, А ТОМУ ЙОГО ПРОЗВАЛИ ХАМ. ТОМУ НЕМАЄ НІЧОГО ДИВНОГО, ЩО ПІСЛЯ БАГАТОРІЧНИХ ОБІЦЯНОК ПОСТУПИВ У ВІЛЬНЮСІ ЯК ХАМ ТА НЕОЧІКОВАНО ПОЧАВ ВИМАГАТИ ВІД ЄВРОСОЮЗУ 160 МЛРД ЄВРО ВІДСТУПНОГО. БО САМЕ ТАК ПРИЙНЯТО ПО ПОНЯТІЯМ, А НЕ ПО ЗАКОНАМ І ПРИНЦИПАМ ДЕМОКРАТІЇ, ЯКА ВИМАГАЄ ЗНАТИ КУДИ ЦІ ГРОШІ МАЮТЬ ПІТИ – НА ОБЩАК ЧИ КУДИ?

  2. ПРАВДУ МАЛО ХТО ЛЮБИТЬ І НЕ ЗНАЄ, ЩО ПОЛЬША ПІСЛЯ ВСТУПУ В ЄВРОСОЮЗ ОТРИМАЛА 6 МЛРД ДОЛАРІВ, А ІНШІ ОТРИМУВАЛА ПІСЛЯ ВСТУПУ В НАТО ДЛЯ ПЕРЕОЗБРОЄННЯ НА НАТОВСЬКЕ ОЗБРОЄННЯ. КРІМ ТОГО, ПОЛЬЩА В 1939 РОЦІ БУЛА ЗНИЩЕННЯ ЯК ДЕРЖАВА НІМЕЦЬКОЮ І срсрОВСЬКОЮ ОКУПАЦІЄЮ І ПОТРЕБУВАЛА ДОПОМОГИ У ВІДРОДЖЕННІ. ДО РЕЧІ, В ОКУПАЦІЇ ПОЛЬЩІ, ЧЕХІЇ, СЛОВАЧЧИНИ, УГОРЩИНИ ПРИЙМАЛА УЧАСТЬ УКРАХНА, А ТОМУ ОКУПАНТАМ КРАЇНИ ЄВРОПИ НЕ ХОЧУТЬ ДОПОМАГАТИ. І ЦЕ ЇХ ПРАВО, А НЕ ОБОВЯЗОК. ПОЛЬША ВІДРОДЖУВАЛАСЯ, А УКРАЇНА СПІВАЛА6 РОЗПРЯГАЙТЕ ХЛОПЦІ КОНІ ТА ЛІГАЙТК СПОЧИВАТИ…

  3. УКРАЇНА СТАЛА НЕЗАЛЕЖНОЮ ДЕРЖАВОЮ ПІД ТИСКОМ НА РОСІЮ НІМЕЧЧИНИ І АВСТРО-УГОРЩИНИ ТА ЇХ ПІДТИМКИ СВОЇМИ ВІЙСЬКАМИ. ЯК ТІЛЬКИ ЇХ ВІЙС ЬКА ПОКИНУЛИ УКРАЇНУ, УКРАЇНА САМА ЗАПРОПОНУВАЛА ОБЄДНАТИСЯ ІЗ РОСІЄЮ В ОБЩАК ПІД НАЗВОЮ СРСР, В РЕЗУЛЬТАТІ РОСІЯ І УКРАЇНА СТАЛИ СІАМСЬКИМИ БЛИЗНЮКАМИ І РОЗДІЛИТИ ЇХ МОЖНО ЛИШЕ ЗАСТОСУВАВШИ “СКАЛЬПЕЛЬ”. А ЦЕ БЕЗ КРОВІ НЕ ОБХОДИТЬСЯ, ТАК ЩО ВСЕ ЩЕ ПОПЕРЕДУ. ЬО ЧИ ГОТОВІ УКРАЇНЦІ ПОЖЕРТВУВАТИ ЧИМАЛО КРОВІ ТА НЕМАЛИЙ ЧАС “ЛІКУВАТИСЯ”.ВІД ЦЬОГО СІАМСЬКОГО ВІДЄДНАННЯ? ЄВРОПА ПОМОЖЕ ЗАГОЮВАТИ РАНИ, АЛЕ ТЕРПІТИ ВСЕ РІВНО БУДУТЬ УКРАЇНЦІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.