В Ужгороді офіційно стартував Міжнародний турнір з фехтування (ФОТО)

В Ужгороді офіційно стартував Міжнародний турнір з фехтування (ФОТО)

Офіційне відкриття ювілейного ХХ Міжнародного турніру країн Карпатського Єврорегіону з фехтування серед кадетів, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Василя Герея, відбулося сьогодні в Ужгороді у спорткомплексі «Юність». Про це інформує прес-служба Ужгородської міської ради.

На церемонії відкриття зібралися учасники та гості змагань. Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав присутніх та звернувся до учасників турніру: «Перш за все хочу відзначити, що всі ви молодці, адже пропагуєте здоровий спосіб життя. Я більш ніж переконаний, що ви будете досягати високих спортивних результатів. Сподіваюся, ці змагання запам’ятаються позитивними емоціями. Велике спасибі сім’ї Герей за те, що прославляє наше рідне місто Ужгород, Закарпаття, всю Україну».

Із вітальним словом також виступили начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталій Ерфан, президент Закарпатської федерації фехтування Михайло Пантьо, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Василь Станкович, старший тренер збірної України з фехтування серед кадетів Юрій Мазур.

Нагадаємо, міжнародні змагання з фехтування розпочалися ще напередодні. Так, учора близько півтори сотні спортсменів змагалися на рапірах, сьогодні близько 180 – на шпагах. Сьогодні ж о 17.00 розпочнуться півфінальні та фінальні сутички.

Ювілейний ХХ Міжнародний турнір країн Карпатського Єврорегіону з фехтування серед кадетів, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Василя Герея, зібрав учасників з 16 областей України. Щодо закордонних учасників, то вчора в турнірі також змагалися угорські спортсмени, нині ж – зі Словаччини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *