В Ужгороді обрали “Чарівну перлинку”

Перлинка-2015Щорічний конкурс «Міні-міс Чарівна перлинка» вже вшістнадцяте провели в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Цьогоріч за звання перлинки у фіналі змагалися  11 учасниць. Всього свої заявки до участі подали 83 учасниці. Вік конкурсанток 5-7 років.

Цьогорічний конкурс був особливо сімейним, адже, якщо в минулі роки активну участь у конкурсі з дівчатками брали їх мами, то цього річ організатори залучили й батьків та братів учасниць. Наче справжні принцеси конкурсантки червоною доріжкою у вишуканих сукнях виходили в зал. Після чого традиційний перший конкурс – само презентація – учасниці розповідали про свої хобі, мрії та про те, який фах хочуть підкорити у майбутньому.

Опісля у супроводі справжніх козаків, дівчатка представили вихід у національних костюмах. Крім того, що учасниці представляли стилістичний, народний одяг, ще повправлялися і в народних танцях. Креатив всієї родини представили у виході «Авангард». А всю артистичність проявили у конкурсі «пародія» – де показували музичні номери, при цьому перевтілившись в образи найпопулярніших українських і світових зірок.

Оцінювали виходи дівчат кваліфіковане журі, яке зазначало, що всі учасниці достойні перемоги, адже дуже добре підготувалися до конкурсу.

На завершення конкурсу, найочікуваніший вихід – вихід у вечірніх сукнях і оголошення переможниць.

«Міні-міс Фото» Наталія Чепурна

«Міні-міс Грація» Ксенія  Селменська

«Міні-міс Неповторність» Каріна Калинич

«Міні-міс Вишуканість» Діана Мала

«Міні-міс Елегантність» Анна Яворська

«Міні-міс Посмішка» Анастасія Чистякова

«Міні-міс Артистичність» Каміла Сабо

«Міні-міс Кришталева перлинка»   Марія Дем′янчук

«Міні-міс Срібна перлинка» Крістіна Гузинець

«Міні-міс Золота перлинка» Лія Дуніна

«Міні-міс Чарівна перлинка» – Наталія Чепурна

«Міні-міс Глядацькі симпатії» – Вікторія Кричфалушій

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *