25 вересня 2013 року, о 10 год. в сесійному залі Ужгородської міської ради відбудеться семінар на тему: «Обмін кращими практиками у вирішенні проблем діяльності ОСББ між Заходом та Сходом України» за участі голів ОСББ, ЖБК та ОСН міста Ужгород. Для учасників семінару – участь безкоштовна. Під час семінару буде презентовано кращі приклади діяльності ОСББ, ОСН у Львівській, Луганській, Харківській та Донецькій області.
Про це повідомив “Трибуну” громадський активіст Микола Яцков
