В Ужгороді навчатимуть надавати першу невідкладну допомогу при ДТП

В Ужгороді навчатимуть надавати першу невідкладну допомогу при ДТП

Цього року тема Дня першої  допомоги  – “Перша допомога при дорожньо-транспортних пригодах”. Майже кожен із нас є учасником дорожнього руху – пішоходом, велосипедистом, водієм або пасажиром.

На жаль, у світі ДТП забирають близько 1,25 млн. життів на рік. Щодня близько 3500 людей гинуть на дорозі, а ще десятки тисяч отримують травми, які часто призводять до наслідків, що змінюють життя. Якщо вчасно не надається перша допомога, то багато важко травмованих людей не виживає у дорожньо-транспортній катастрофі (ВООЗ, 2004 рік). Вчасне та правильне надання першої допомоги може різко зменшити кількість смертельних випадків на дорозі.

Напередодні Всесвітнього Дня  першої допомоги  7 вересня з 12.00 до 13.00 на площі Театральній в Ужгороді  обласною організацією Товариства Червоного Хреста України  буде проведено показову симуляцію на тему “Перша допомога при ДТП” та флеш-моб, присвячений серцево-легеневій реанімації. Кожен охочий зможе на практиці перевірити чи вміє правильно надавати першу допомогу. Також волонтери та червонохрестівці  будуть роздавати буклети та інформаційні  листівки.

Прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *