В Ужгороді націоналісти пікетували Управління СБ України

В Ужгороді націоналісти пікетували Управління СБ України

Пізно увечері, 1 жовтня, під стінами Управління Служби безпеки України у Закарпатській обласіт зібралися патріотичні сили, ветерати російсько-української війни та не байдужі громадяни, щоб звернутися до керівництва із закликом протидіяти посяганню на територіальну цілістність та державний сувернітет України.
Дана акція стала реакцією суспільства на озвучені події у ЗМІ про те, що “представником України у трьохсторонній контактній групі” Л.Кучмою було підписано “План Штайнмайера”. Відповідно до підписаного документу Україна може визнати можливість проведення “виборів” на тимчасово окупованих територій та амністію для російських найманців.

Ми, як громадани України, патріоти вбачаємо в цих діях пряме порушення Конституції України, оскільки укладання будь-яких домовленостей від імені держави, виконання яких зумовлює зміну законів України або прийняття нових Законів,можливе виключно шляхом їх ратифікації.
Основною нашою вимогою є оприлюднення повного тексту підписаного документу на зустрічі “трьохсторонньої контактної групи”.
Ні капітуляції! Україна понад усе!

Голова Закарпатскої обласної організації політичної партії “Національний Корпус”
Роман Усенко
Також хочу запросити вас на акцію 02.10.19 о 11 год 00 хв в приміщенні Закарпатскьої ОДА. Спільнота ветеранів та патріотів намагатиметься зустрітися з головою ОДА,як представника президентської вертикалі, для отримання розгорнутої відповіді на поставлені питання та озвучити додаткові вимоги.
Контактна особа : Роман, тел. 0992690907
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *