В Ужгороді нардеп Леонов заявив, що війну повинні фінансувати українські багатії

леонов«Після Революції гідности, Майдану Верховна Рада виявилася гальмом перетворень в Україні. Тому вихід із коаліції фракцій партії «УДАР» і ВО «Свобода» започаткували процес змін. Ми чітко заявляли, що до виборів легітимного Президента України єдиним дієвим органом є парламент, тому усіляко сприяли роботі формально створеної коаліції. На другий день після всенародного обрання Президента, як і обіцяли виборцям, кожен депутат написав заяву голові фракції ВО «Свобода» про вихід із коаліції. Ми чекали найчеснішого моменту, щоби започаткувати процес виборів нового дієздатного парламенту. Хочу спростувати будь-які політичні спекуляції навколо цього рішення, адже всі закони, які ухвалюються, будуть діяти і парламент дієвий аж до моменту обрання нового складу. Ми не можемо повноцінно працювати, коли у складі парламенту досі молодші Янукович, Пшонка, Азаров і немає потрібних 226 голосів для ухвалення важливих для держави рішень», – з аявив 9 серпня 2014 року народний депутат України, уповноважений парламентської фракції ВО “Свобода” в Закарпатській області Едуард Леонов в етері  Закарпатської ОДТРК у програмі «Слово депутата».

Парламентар розповів про роботу парламентської фракції ВО «Свобода», яка підготувала і подала на розгляд понад 220 законопроєктів. Про введений воєнний податок 1,5 відсотка з фізичної особи Едуард Леонов, зокрема, зазначив: «Із введенням воєнного податку склалася абсурдна ситуація. Коли уряд запропонував 1,5 відсотка з кожного громадянина, наш народний депутат Олександр Мирний, людина заможна, який за минулий рік задекларував понад 17 млн. грн., а нині фінансує спорядження для батальйонів АТО, написав закон «Про воєнний податок багатих». Одна к уряд, на жаль, не погодився. Мотивація дуже дивна: якщо ми введемо з багатих прогресивний податок, то підприємства не будуть сплачувати, приховувати прибутки. Але ж вони й так приховують, бо більша половина економіки в тіні! Ми пішли на компроміс, бо уряд погодився з пропозицією Олега Тягнибока – прибрати із тексту відпустки за свій рахунок для вчителів і лікарів. Але й надалі буде лобіювати законопроєкт про сплату воєнного податку багатими».  

Як відомо, фракція ВО «Свобода» пропонувала законопроєкт з такою шкалою воєнного податку: якщо у тебе за минулий 2013 рік статки склади більше 500 тис. грн., то платиш 10%, більше 1 млн., – 15%, більше 10 млн. грн. – 20%, понад 100 мільйонів – 25%. Це дало б можливість зібрати на потреби армії 9 млрд. грн. і не збіднювати мізерні зарплати вчителів, лікарів та инших б’юджетників на 1,5%.

Парламентар три дні мав зустрічі з громадами в Чопі, Тячеві,  Хусті та районах. Щодо основних проблем, виявлених на особистих прийомах, назвав такі: «В Ужгороді й Чопі – проблема з гуртожитками, де мешканців роблять заручниками і вимагають викуповувати своє ж житло за комерційними цінами. Проблеми з екологічною інспекцією, бо керівник постійно відсутній, на лікарняному, і його не можна звільнити. А в області вирубаються ліси, з порушенням екологічних норм будуються міні-ГЕС, а також жахливий стан доріг».

Едуард Леонов запевнив, що буде шукати інструменти для їхнього розв’язання.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *