В Ужгороді надзвичайник врятував жінку, яка намагалася накласти на себе руки

В Ужгороді надзвичайник врятував жінку, яка намагалася накласти на себе руки

Учора, 25 березня, близько 19-ї години, повертаючись зі служби, викладач навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Закарпатській області капітан служби цивільного захисту Максим Бойко врятував жінку, яка намагалася накласти на себе руки.

У районі вулиці Мукачівської, поблизу залізничного моста, надзвичайник звернув увагу на двох осіб біля багатоповерхівки, які щось знімали на гаджети та жваво обговорювали. Роздивившись довкола, на самому верху недобудованої чотириповерхової споруди, Максим помітив жіночу постать, яка збиралася ось-ось стрибнути донизу. На місці рятувальник побачив працівників патрульної поліції, які вмовляли жінку не робити собі зла, проте вона їх не слухала.

Часу на роздуми не залишалося: за мить рятувальник уже був на сходовій клітині верхнього поверху. Далі підніматися йому категорично заборонила потерпіла. Максим не розгубився, а почав підбирати потрібні слова для перемовин і це йому таки вдалося: “самогубця” навіть дозволила підійти до неї ближче. І, коли здавалося, що вмовляння не робити дурниць, таки дали позитивний результат, вона раптом повернулася й почала прямувати до краю. Рятувальник зреагував миттєво й встиг її схопити, не давши зробити останній крок у смертельну прірву…

Далі потерпілою опікувалися ужгородські поліцейські, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *