В Ужгороді на окремих дільницях недостатня кількість скриньок, кабінок, не всюди є розмітка для дистанції

В Ужгороді на окремих дільницях недостатня кількість скриньок, кабінок, не всюди є розмітка для дистанції

На виборчій дільниці №210748, що на вулиці Бориса Тлехаса в Ужгороді, замість шести кабінок для голосування встановили лише п’ять. Також у приміщенні дільниці немає розмітки для дотримання дистанції. За спостереженням представника ОПОРИ, на виборчій дільниці №210775 не протирають ручки та поручні раз на дві години та не нанесли розмітку для дотримання виборцями дистанції. 

За інформацією спостерігачів ОПОРИ, на великій виборчій дільниці №210748 в Ужгороді замість шести кабінок для голосування розмістили 5, а замість шести стаціонарних скриньок для бюлетенів на цій дільниці розмістили лише 4, пересувних – одна замість двох. Також на цій виборчій дільниці немає розмітки для дотримання виборцями дистанції.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, на виборчій дільниці №210737 також немає розмітки для дотримання дистанції щонайменше – метр. Також на цій виборчій дільниці не проводять вологе прибирання.

На виборчій дільниці №210775, за інформацією спостерігача ОПОРИ, встановили лише одну стаціонарну скриньку для голосування та одну переносну скриньку. Також на цій виборчій дільниці немає розмітки щодо дотримання дистанції. Однак, відзначимо, згадана виборча дільниця є спеціальною і там в списки виборців внесено всього 8 осіб.

Загалом, на багатьох ДВК наші спостерігачі відзначають меншу на одну кількість кабінок та скриньок, ніж це передбачено законом, – резюмує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Закарпатській області Ярослав Гулан. – Так, у Виборчому кодексі прописано, що на будь-якій звичайній дільниці повинні бути дві переносні скриньки, на багатьох ДВК є лише одна”.

Щодо протиемідемічних заходів, то, за інформацією спостерігачів ОПОРИ, на усіх ДВК, де працюють спостерігачі і на тих, які спостерігачі відвідали точково, зафіксовано вимірювання температури при вході, також наявні антисептичні засоби.

ОПОРА нагадує, що перелік протиепідемічних заходів на виборчих дільницях закріплено в Постанові КМУ від 22 липня 2020 р. № 641

За коментарями звертайтеся:

Ярослав Гулан, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Закарпатській області

тел.: 0976446639; 09903198862

email: zakarpattya@opora.org.ua

Ольга Беца, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області

тел.: 0502309596

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *