В Ужгороді, Мукачеві та Чопі найбільше дбають про військових

Підтримка військових підрозділів Закарпаття повинна бути пропорційною до надходжень від сплати ПДФО у місцеві бюджети.
Днями ми провели аналіз програм територіальних громад щодо підтримки військових частин у місцях їхньої реєстрації по всій області.
На жаль, був неприємно здивований, що не всі громади, отримуючи надходження до бюджетів від сплати ПДФО військовослужбовців, пропорційно виділяють кошти на їхні потреби.
Обласний бюджет, Ужгородська, Мукачівська та Чопська громади розподілили найбільше грошей. Залежно від військової частини ці перерахування сягають до 62% від сплати ПДФО військовослужбовців. У той же час інші громади або взагалі не виділили коштів, або спрямували до 15%.
Така ситуація є неприйнятною і повинна бути невідкладно змінена.
Дав доручення департаменту фінансів ОВА взаємодіяти з громадами, провести відповідні консультації. На найближчих сесіях місцевих рад потрібно прийняти рішення стосовно перегляду програм щодо підтримки військових частин у місцях їхньої реєстрації на збільшення фінансування.
Саме ці формування боронять країну від окупанта, завдяки їм над Закарпаттям – мирне небо. Військові частини потребують додаткового фінансування на підтримку боєздатності, тож виділення коштів – це прямий обов’язок перед ними.
Сподіваюся на підтримку та невідкладне реагування. Ситуацію тримаю під особистим контролем.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *